Zwroty Wymiana Reklamacje | SHellbag
Koszyk 0

Anulowanie zamówienie – W przypadku anulowania zamówienia nim dojedzie do wysyłki sklep zwraca całość uiszczonej należności.

Zwrot – Klient ma prawo do zwrotu kupionego przedmiotu bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni licząc od momentu otrzymania przesyłki. Produkt nie może posiadać śladów użytkowania i musi posiadać oryginalne metki. Koszty przesyłki związane ze zwrotem ponosi kupujący. Sklep zwraca należność za produkt ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.

Reklamacja – Każdy produkt posiada 1 rok gwarancji producenta, która jest rozpatrywana w ciągu 21 dni od momentu otrzymania zareklamowanego przedmiotu. Pozytywne rozpatrzenie obejmuje uszkodzenia mechaniczne dotyczące wad ukrytych lub mechanicznych. Produkt należy użytkować zgodnie z jego przeznaczeniem. Naprawie podlegają pierwsze 2 zgłoszenia. Za 3 razem wymieniamy produkt na nowy – taki sam lub w przypadku braku w magazynie z powodu likwidacji kolekcji na podobny produkt. O rozpatrzeniu reklamacji sklep informuje w wiadomości email.

Jeżeli gwarant (sklep) wymienił wadliwy produkt na nowy lub dokonał istotnych napraw, termin gwarancji biegnie od nowa od momentu dostarczenia klientowi wymienionej lub naprawionej rzeczy.

Podstawą do zwrotu lub reklamacji jest odesłanie produktu wraz z wypełnionym formularzem i fakturą (po zakupie klient otrzymuje ją drogą elektroniczną).

Odsyłając produkt w uwagach prosimy o dopisanie w uwagach na etykiecie lub opakowanie zwrot/reklamacja Shellbag.

 

Prowadzimy także sprzedaż hurtową i w przypadku zainteresowania ofertą zapraszamy do kontaktu - lub do skorzystania z systemu rejestracji