Realizacja zamówienia | SHellbag
Koszyk 0

Opis zamawiania.

 

Realizacja zamówienia wynosi zazwyczaj 24 godziny.
Czas realizacji zamówienia liczymy od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie do momentu przekazania firmie transportowej. Przesyłki wysyłamy w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo uznanych za wolne od pracy.
Po skompletowaniu zamówienia otrzymasz e-mail z informacją o wysłaniu paczki wraz z numerem listu przewozowego. Po opuszczeniu magazynu dostawa paczki trwa od 1 do 2 dni roboczych dla przesyłek na terenie Polski.
PAMIĘTAJ:
dokonując zakupu zwróć uwagę na status towaru oraz termin dostawy. W ofercie naszego sklepu przy każdym towarze znajduje się szczegółowa informacja dotycząca dostępności oraz dostawy. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych,
sprawdź przesyłkę przed odbiorem w obecności kuriera. W przypadku uszkodzenia dostawy prosimy o spisanie protokołu oraz o kontakt z Biurem Obsługi Klienta (BOK) naszego sklepu.

 

Pozdrawiamy i zachęcamy do zakupów.

 

Prowadzimy także sprzedaż hurtową i w przypadku zainteresowania ofertą zapraszamy do kontaktu - lub do skorzystania z systemu rejestracji