O NAS | SHellbag
Koszyk 0

O NaS

SHELLBAG to Polska marka, która oferuje Państwu artykuły licencyjne wyłącznie naszej produkcji. Nasz zespół, to grono ludzi , którzy przygotowując się do nowych projektów,  uruchamiają swoją wyobraźnie i kreatywność na tyle aby  sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Naszą główna inspiracją są dzieci i świadomość tego jak bardzo uwielbiają kiedy ich ulubiony bohater towarzyszy im niemalże wszędzie.  Z myślą o tym oferujemy rożnego rodzaju akcesoria z postaciami Disneya, które stanowią uzupełnienie garderoby lub służą do transportowania  akcesoriów osobistych.

Jednak nie tylko dla dzieci tu jesteśmy 🙂 Każda Mama , czy „starsza” Siostra z pewnością pamięta kultową postać Myszki Minnie oraz Miki,   a każdy Tata lub „starszy”  Brat   heroicznych bohaterów Marvela. I aby dać Państwu możliwość poniesienia się lekkiej fantazji i oderwania od „szarej rzeczywistości”  wyszukujemy unikalne grafiki i przenosimy na koszulki oraz inne, z pewnością przydatne gadżety.

Jeśli chcą Państwo sprawić radość swojemu Dziecku i samemu przenieść się do Jego świata , a zarazem cenią sobie Państwo wysoką jakość oraz trwałość produktu , to zapraszamy do skorzystania z Naszej oferty.

Zespół Shellbag.com