Realizacja zamówień/Czas oczekiwania | SHellbag
Koszyk 0

PROCES REALIZACJI:

Realizacja zamówień wynosi zazwyczaj 24 godziny.
W wyniku utrudnień związanych z pandemią koronavirusa czas realizacji zamówienia może wydłużyć się do 4 dni roboczych. O dodatkowych możliwych utrudnieniach związanych z realizacją zamówień powiadamiamy indywidualnie dlatego prosimy o podawanie prawdziwych danych kontaktowych.
Czas realizacji zamówienia liczymy od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie do momentu przekazania firmie transportowej. Przesyłki wysyłamy w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo uznanych za wolne od pracy.
Po skompletowaniu zamówienia otrzymasz e-mail z informacją o wysłaniu paczki wraz z numerem listu przewozowego od firmy kurierskiej. Po opuszczeniu magazynu dostawa paczki trwa od 1 do 2 dni roboczych dla przesyłek na terenie Polski.

PAMIĘTAJ:

Dokonując zakupu zwróć uwagę na status towaru oraz termin dostawy. W ofercie naszego sklepu przy każdym towarze znajduje się szczegółowa informacja dotycząca dostępności oraz dostawy. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych,
sprawdź przesyłkę przed odbiorem w obecności kuriera. W przypadku uszkodzenia dostawy prosimy o spisanie protokołu oraz o kontakt z Biurem Obsługi Klienta (BOK) naszego sklepu.

INFORMACJE DODATKOWE:

Jeżeli masz jakieś prośby do zamówienia odnośnie np.bileciku do zamówienia czy życzeń z różnych okazji. Nie krępuj się poinformuj nas o tym w uwagach do zamówienia lub w osobnym email.

Jeżeli nie odbieramy telefonu w danym momencie oznacza to, że właśnie realizujemy zamówienie i oddzwonimy jak to tylko będzie możliwe.


Pozdrawiamy i zachęcamy do zakupów!

 

Prowadzimy także sprzedaż hurtową i w przypadku zainteresowania ofertą zapraszamy do kontaktu - lub do skorzystania z systemu rejestracji